Меню сайта


 Календарик
«  Липень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031


 Пісенька Капітошки


 Погода


 Партнери
Изображение - savepic.su — сервис хранения изображений Изображение - savepic.su — сервис хранения изображений


 Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 27.05.2020, 17:54
Головна » 2014 » Липень » 25 » 6.06.2014 Звіт керівника
14:06
6.06.2014 Звіт керівника

В музичній залі дошкільного навчального закладу відбувся звіт завідувача ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 5 «Капітошка» Ященко А.В. про діяльність у 2013/2014 н.р.

Звіт

завідувача ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 5 «Капітошка» Ященко А.В. про її діяльність у 2013/2014 н.р.

                                                                                      06.06.2014р.

Я, Ященко Алла Володимирівна, освіта вища педагогічна, загальний стаж роботи 26 років, з 2009 року – очолюю колектив Бучанського ДНЗ №5 «Капітошка»  (ясла-садка комбінованого типу з 2 групами компенсуючого типу), який  функціонує з 01 вересня 2009 року.

    ДНЗ № 5  є  комунальною установою, засновником якої є  Бучанська міська рада і методично він підпорядковується відділу освіти Бучанської міської ради.

Керівництво роботою дошкільного закладу здійснюється відповідно до Статуту та річного плану роботи. У своїй роботі заклад  керується такими нормативно-правовими документами:

Конституцією України,

Конвенцією ООН про права дитини,

Законом України «Про освіту»,

Законом України «Про дошкільну освіту»,

Положенням про дошкільний навчальний заклад, іншими законодавчими актами (актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами МОН України),

            Я, як завідувач, забезпечую:

 - реалізацію державної політики в галузі освіти через педагогічні ради, загальні збори членів трудового колективу та батьківського комітету;

 - дію від імені закладу, представляю його в усіх державних органах, на підприємствах, в установах та громадських організаціях;

- у межах своєї компетенції видаю накази, обов’язкові для виконання працівниками закладу;

 - приймаю на роботу та звільняю з посади працівників закладу при потребі;

 - є розпорядником бюджетних коштів дошкільного закладу, укладаю договори.

       Бучанський ДНЗ № 5 «Капітошка» розрахований на 140 місць.

  На   01.06.2014р. списочний склад - 242 дитини.

 Протягом 2013/2014н.р. в закладі функціонує 8 вікових груп.

Серед них:

 • 1 група для дітей віком до 3-х років – 25 дітей
 • 7 груп для дітей віком після 3-х – 217 ( 2 з яких логопедичні – 24 дитини)

  Мережа груп ДНЗ повністю відповідає меті, завданням, специфіці нашого закладу. Облік вихованців ведеться відповідно до вимог чинного законодавства з дотриманням інструкцій. Зарахування малюків до садочка відбувається з дотриманням правил прийому згідно черги. Діти переводяться із групи в групу на початок навчального року за віковим принципом, враховуючи індивідуальні особливості психічного та фізичного розвитку малюків. 

         Черговість у закладі на 01.06.14 року становить 585 дітей.

    Режим роботи закладу у звітному періоді був: п'ятиденний робочий тиждень, з перебуванням дітей з 07.30 до 18.00. У закладі  функціонує група з 12-годинним перебуванням дітей.

    Режим роботи ДНЗ, режим  дня на кожній  віковій  групі  відповідають  санітарно-гігієнічним  вимогам,  природне  та  штучне освітлення  робочих  місць  дітей  і  працівників відповідає  нормативам,  про що свідчать акти перевірок СЕС. Належним чином забезпечується  повітряний  та  тепловий  режим. Санітарне  утримання  приміщень  на  належному  гігієнічному  рівні.  Обладнання  групових  приміщень, залів відповідає віковим і  фізіологічним  особливостям  вихованців. 

   Педагогічними кадрами дитячий садок укомплектовано,  у закладі працює практичний психолог, вчитель-логопед, інструктор з фізичного виховання, 2 музичні керівники, вихователь-методист, медичне обслуговування здійснює старша медична сестра.

     Навчально-виховний процес у закладі забезпечують 25 педагогів (5 з них в декретній відпустці).

 Якісний склад на кінець навчального року:

 • Повну вищу  освіту  мають – 22 педагога 
 • Базову вищу – 3 педагоги
 • кваліфікаційну  категорію «спеціаліст вищої категорії» – 3 педагоги
 • кваліфікаційну  категорію «спеціаліст  І  категорії» – 2 педагоги
 • кваліфікаційну  категорію «спеціаліст  ІІ категорії» – 4 педагоги
 • кваліфікаційну  категорію «спеціаліст» – 16 педагогів
 • звання  «Вихователь-методист»  мають – 2 педагоги
 • нагороджені знаком «Відмінник освіти» – 1 педагог

      При розподілі педагогічних кадрів враховується професіоналізм, кваліфікація, власні здібності педагогів, їх психологічна сумісність, людські якості, по можливості враховуються побажання педагогів. У ДНЗ прийшли працювати молоді, талановиті, творчі педагоги, які прагнуть стати справжніми фахівцями своєї справи. Педагоги, які мають достатній педагогічний досвід із задоволенням діляться своїм практичним досвідом та здобутками з молодими колегами, які прагнуть підвищувати свій професіоналізм.

 •      Упродовж навчального року 2 педагоги пройшли курси підвищення кваліфікації при Київському обласному інституті післядипломної освіти  педагогічних кадрів:  вихователь молодшої групи Моргулець В.І., інструктор з фізичного виховання Рожик Ю.В.

      Активним слухачем пролонгованих курсів в м. Ірпені є вихователь старшої групи Виговська І.В. з теми «Формування життєвої компетентності дітей дошкільного віку засобами народознавства. Відвідування даних курсів сприяє набуттю вихователем фахових знань та практичних навичок роботи з дітьми та батьками в контексті впровадження народознавчої роботи, згідно вимогам Базової програми навчання і виховання дітей від 2 до 7 років «Дитина».

       Впродовж року проатестовано 1 педагог – Моргулець В.І.  на підтвердження  кваліфікаційної категорії «Спеціаліст» та звання «Вихователь-методист».

З метою підвищення фахового рівня та 100% володіння педагогічними працівниками комп’ютерною технікою педагогічні працівники Коваленко О.О., Подгаєцька В.В., Новосад А.Г.  закінчили курси Intel® «Навчання для майбутнього». Таким чином в дошкільному закладі 14 педагогів володіють інформаційно-комунікаційною технологією Intel® «Навчання для майбутнього».

   Адміністрацією закладу та педагогічним колективом за активної участі батьків створюються належні умови для всебічного повноцінного розвитку, комфортного перебування дітей в дошкільному закладі. Оформлення групових приміщень, кабінетів, залів є педагогічно доцільним, відповідає естетичним та педагогічним вимогам, санітарним вимогам і правилам. 

Дошкільний вік є періодом первинного ознайомлення дітей із навколишньою дійсністю. Разом з тим у цей час інтенсивно розвиваються їхні пізнавальні сили і здібності. Тому в нашому дошкільному навчальному закладі великої уваги приділяється формуванню  здоров’язбережувального розвивального середовища. Складниками яких  в 2013/14 н.р. стали:

кімната народознавства «Світлиця» (урочисто була відкрита 27.09.2013р в день святкування Дня дошкілля).

         Світлиця  була створена адміністрацією садочка, педагогічним колективом разом з батьками вихованців нашого закладу з метою ознайомлення дітей з традиціями українського народу, формування у них почуття прекрасного до виробів української давнини.

      Штучне озеро на території ДНЗ (відкрите восени 2013р. за підтримки міністра екології та природніх ресурсів Проскурякова О.А. та активної участі ПРАТ «Меліоратор»). Спостереження, які там проводяться,  сприяють не лише  формуванню у дітей елементарних уявлень про озеро як водний ресурс, а й надають можливість  помічати красу та емоційно відгукуватися на неї, воно створює чудові умови для проведення хвилинок милування.

До створення  та розвитку екологічного середовища в закладі колектив підходить систематично та творчо. Так, восени 2013 року в приміщенні дитячого закладу  створили новий інноваційний елемент куточок лісу під східцями, який можна відвідати в будь яку пору року та погоду. У дітей розширюються конкретні знання про природу, розвивається спостережливість, інтерес до природи.

 Оновлений тераріум та живий куточок в рекреації ДНЗ.  Розроблені конкретні практичні рекомендації щодо умов утримання кімнатних рослин та мешканців живого куточку, паспорти кімнатних рослин та спостереження за ними.

    Створювати та підтримувати порядок, забезпечувати догляд та харчування допомагає підтримка та розуміння батьків.

Пріоритетним питанням над яким працював педколектив  у 2013/2014.р.  було і залишається удосконалення змісту фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми.

Відповідно до наказу відділу освіти Бучанської міської ради № 133/1 – 0 від 18.05.2011  «Про трансформацію ДНЗ №5 «Капітошка» у Школу сприяння здоров’ю»  дошкільний навчальний заклад № 5 „Капітошка”  у 2013/2014 навчальному році продовжував свою роботу як сучасна модель «Школи сприянню здоров’ю».

« Здоров'я – це найвище благо дароване людині природою. Без нього життя не може бути повноцінним і щасливим».

Оскільки дошкільна освіта – перша ланка у безперервній системі освіти, від того, який "старт" буде дано малюкові, значною мірою залежатимуть якість фізичного, психічного здоров'я, життєві установки та світорозуміння дорослої людини.

     Тому необхідність пошуку ефективних підходів  до оздоровлення наших вихованців, потреба розв’язати актуальні проблеми поліпшення та збереження їхнього здоров’я стало основною причиною вибору пріоритетного напрямку роботи нашого колективу: еколого-валеологічне виховання та фізкультурно-оздоровча робота.

Доброго дня! Доброго ранку!

Нехай плескають долоньки!

Нехай тупотять ніжки!

Працюють голівки!

Доброго ранку! Доброго дня!

Бажаю всім здоров’я і добра!

     Ось так починається наш день в дошкільному навчальному закладі № 5 «Капітошка», в якому особлива увага приділяється оздоровленню дітей, профілактиці захворювань.

      Для  оптимального фізичного розвитку, підвищення рухової  активності дошкільнят, профілактики захворювань  у нас створені належні умови: функціонує медичний кабінет з оздоровчим обладнанням (тубус-кварц, іонізатор повітря, сольова лампа), ізолятор з окремим виходом, 8 дитячих ігрових майданчиків, обладнана спортивна  зала, 2 спортивні майданчики.

      Весь спектр фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми здійснюється через поєднання широкого комплексу заходів фізичної культури, насичення повсякденного життя дітей руховою активністю та спеціальними заходами для зміцнення здоров'я дітей, комплексного використання як традиційних так і нетрадиційних методів та форм роботи із застосуванням інноваційних технологій

- Спеціальні фізичні вправи на заняттях з фізичного виховання;

- Самомасаж за допомогою масажних рукавичок;

- Ходіння босоніж по доріжкам здоров’я (кінезорефлексотерапія);

- Гімнастика пробудження після денного сну; - Кольоротерапія;

- Пісочна терапія (пісочний сендплей); - Сміхотерапія; - Казкотерапія;

- Мудри; Бестінг; Точковий масаж за Уманською;

- Аромотерапія (часникове намисто); - Кисневі коктейлі.

    Для успішного формування  умінь і навичок здорового способу життя у ДНЗ  щотижня спортивні та музичні розваги, щомісяця: дні здоров’я, та  щоквартально  музично-спортивні свята за активної участі батьків. Це сприяє формуванню позитивного  ставлення членів родини до зміцнення та збереження здоров’я в сім’ї.

    В дошкільному навчальному закладі велика увага приділяється збереженню психічного здоров'я дітей, на що спрямована робота практичного психолога.  Вона надає дієву практичну допомогу дітям, педагогам і батькам щодо створення оптимальних умов для розвитку дітей. 

    Оскільки в дошкільному закладі виховуються діти з вадами мовлення, корекційна робота з ними «червоною ниткою» проходить крізь усі види навчально-виховної діяльності, будується з урахуванням особливостей психічного розвитку дітей, базується на особистісно-орієнтованому підході.       

    В логопедичній роботі з дітьми широко використовуємо логоритміку.

   Логоритмічні вправи позитивно впливають на настрій та емоції дітей, сприяють урівноваженню нервово-психічного стану, підвищують загальний тонус.

      Широкі можливості для розвитку природних задатків, загальних та творчих винахідницьких здібностей дітей в нашому закладі дає організована гурткова робота. Протягом року дошкільники мали змогу  відвідувати гуртки: «Здоров’ятко», гурток хореографії «Веселі краплинки»,    «Англійська для дошкільнят», «Ерудит».

      Починаючи з 2009  року  у закладі ведеться моніторинг стану здоров'я дітей, який надає можливість зібрати оперативну інформацію щодо стану здоров’я дітей та є інструментом для подальшого прийняття конструктивних рішень. 

      Порівняльний аналіз рівня  захворюваності в ДНЗ за 2009-2013 роки свідчить про зниження рівня захворюваності дітей та збільшення індексу здоров’я. Проведений моніторинг дає право зробити висновок про ефективність комплексного підходу до розв’язання завдань збереження і зміцнення здоров’я дитини, який здійснюємо в закладі.

    Наш колектив не хоче зупинятись на цих досягненнях і планує впровадження та розробку нових  комплексів, систем, форм, оздоровчих заходів, які  покращують стан здоров'я дітей і я сподіваюсь на підтримку та допомогу батьків в усіх починаннях.

Медичне обслуговування в дошкільному закладі здійснюється відповідно до Порядку медичного обслуговування дітей в ДНЗ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 14.06.2002р № 826 та наказу МОНУ та МОЗУ від 30.08.2005р. №432/496 яке здійснює медична сестра Левченко І. М.,  яка стежить за станом здоров’я дітей, відслідковує необхідність проведення профілактичних щеплень дітям та лікар-педіатр Бучанської дитячої консультації Прус Т. Т., яка 2 раз на рік здійснює профілактичний огляд дітей в садочку.  Регулярно проводиться аналіз захворювань дітей.

  Харчування дітей в ДНЗ якісне, організовується  згідно вимог Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої МОЗУ та МОНУ 17.04.2006р.,  відповідно до норм харчування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Щоденне меню-вимога виписується згідно затвердженого СЕС та погодженого відділом освіти десятиденного меню на літньо-осінній та зимово-весняний періоди. Відповідно перспективного меню розроблена картотека на кожну страву, відповідно якої здійснюється закладка продуктів та дотримується технологія приготування страв.

     Забезпечення продуктами харчування, умови  постачання продуктів, відповідно до санітарно-гігієнічних норм і правил, з обов’язковою наявністю сертифіката відповідності на кожен продукт здійснює комунальне підприємство громадського харчування  «Продсервіс». Постачальниками курей та масла вершкового є ПП «Торгпродсервіс», молоко та сири «ПереяславМолпродукт»(за результатами проведених тендерних торгів). Протягом  року  виникала проблема в тому, що не завжди своєчасно виконується заявка щодо вчасного постачання риби, яловичини, свіжих фруктів та овочів. 

    Їжа  видається  по групах  згідно режиму дня, за  графіком, у визначений час.  Режим, графік видачі їжі, приблизний об’єм окремих видів страв для різних вікових груп та норми харчування дітей в ДНЗ, згідно яких виписується щоденне меню-вимога, розміщені в куточку харчування,  біля харчоблоку. Щоденне меню вивішується біля харчоблоку та у кожній віковій групі.

 Контроль за організацією та якістю харчування, санітарним станом харчоблоку, правильністю зберігання продуктів, дотриманням термінів зберігання продуктів покладається на медичного працівника, завідувача дошкільного закладу та комісію по контролю за організацією харчування. Контролюється також представником батьківського комітету закладу. У 2013/2014 н.р. це була Дідківська  Оксана  Вікторівна. З метою раціонального підходу до харчування дітей, які відвідують дошкільні заклади освіти, що фінансуються з бюджету міста, враховуючи норми харчування, виконавчий комітет Бучанської міської ради  постійно тримав на контролі вартість харчування однієї дитини протягом навчального року.  З 01.03.2011р. по 30.05.2014р. вартість харчування 1 дитини в день становила 18 гривень (рішення № 56  від 15.02.2011р.), При такій вартості середній відсоток виконання норм харчування становить  98,3 %.

    Діти відвідують садок і у оздоровчий літній період. В цей період введено 4-разове харчування (2 сніданок у вигляді соків, фруктів, ягід ). З 01.06.2014р. вартість харчування збільшена  рішенням виконавчого комітету  Бучанської міської ради збільшено ще на 1 грн.80 коп., наразі воно становить  19 гривень 80 коп. на день на 1 дитину (рішення № 156 від 20.05.2014р.)., за рахунок чого в щоденне меню включено додатковий сніданок, збільшена кількість та частота прийому дітьми фруктів та соків.

Методична служба закладу намагається відповідати потребам сьогодення, але, на жаль, ще дуже багато потрібно придбати необхідної методичної літератури, дидактичних посібників, ігор та обладнання, яке б відповідало Типовому переліку обов’язкового обладнання, навчально-наочних посібників та іграшок в дошкільних навчальних закладах. Вся нова методична  та дитяча художня література, аудіо та відео посібники були придбані за власні кошти працівників ДНЗ та за допомогою батьків, періодичні видання на 1 півріччя придбані за допомогою батьків.

2013/2014 навчальний рік був насиченим, динамічним, багатим на різноманітні міські заходи. Протягом року весь педагогічний колектив брав активну участь у методичній роботі: відвідували семінари – практикуми, методичні комісії, методичні виставки, що проходили в дошкільних закладах міста з метою підвищення своєї фахової майстерності.

На базі нашого дошкільного закладу були проведені наступні міські заходи:

- семінар-практукум вихователів дітей середнього дошкільного віку (заняття колективного перегляду підготувала вихователь середньої групи «Сонечко» Бортницька І.О.);

- обласний семінар-практукум  для завідуючих районними, міськими центрами практичної психології і соціальної роботи;

- семінар-практукум вихователів дітей старшого дошкільного віку(заняття колективного перегляду підготувала вихователь старшої логопедичної групи «Бджілка» Подгаєцька В.В.);

- семінар-практукум вихователів дітей молодшого віку (заняття колективного перегляду підготувала вихователь молодшої групи «Ромашка» Моргулець В. І.);

- міська методична комісія інструкторів з фізичного виховання (спортивну розвагу в рамках проведення дня здоров’я колективного перегляду підготувала інструктор з фізичного виховання Рожик Ю.В.);

 Колектив брав участь у міській виставці образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва «Тобі, рідне місто моє» до Дня Бучі.

Дошкільний заклад взяв участь у міському конкурсі «Кращий куточок природи в ДНЗ» та здобув перемогу у загальному заліку, отримавши грамоту за зайняте

 І місце серед  закладів міста.

Враховуючи те, що пріоритетним напрямом діяльності дошкільного закладу є збереження і зміцнення здоров’я дітей, формування в них навичок здорового способу життя, заклад взяв участь у  лютому – березні 2013/14 н.р. був проведений перший (міський) тур Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах м. Буча. В номінації  «Кращі дошкільні навчальні заклади (сільські, міські, компенсуючого типу)» ДНЗ №5 став його переможцем другого обласного туру. Матеріали конкурсу були подані на ІІІ тур – всеукраїнський.

В березні 2014р. педагогічний колектив закладу брав участь у міській педагогічній виставці «Освіта Бучі -  2012», на якій були представлені  роботи: вихователя Моргулець В.І. «Палочки Кьюізенера в роботі з дітьми молодшого дошкільного віку» була відзначена дипломом І ступеня; вихователя Трухачової В.Г. «Валеологія для найменших» відзначена дипломом ІІ ступеня; завідувача Ященко А.В. та вихователя-методиста Гури О.М. «Куточок природи як складова екологічної стежини»  була відзначена дипломом ІІІ  ступеня.

Однією з масових форм методичної роботи в закладі є організація виставок із залученням батьків до роботи дошкільного закладу, розвитку інтересів та потреб дитини щодо художньо-естетичного смаку є організація тематичних виставок. Це виставки дитячої творчості, спільних робіт дітей з батьками: «Вітаємо вас, дошкільники», «Осіння феєрія», конкурс  ялинкових екібан, «Моя мама - майстриня», «Великоднє диво», «Весна іде, красу несе».

Однією із форм роботи з батьками є проведення вечорів та розваг. Так, в квітні 2014 року було проведено  родинне свято «Тепло татусевих долонь» (музичний керівник Цибульська Н.В., вихователі Новосад А.Г., Коваленко О.О., Подгаєцька В.В.). активними учасниками свята були тата та діти, а мами – вдячними глядачами. Навесні в  закладі з великим успіхом пройшло свято «Капелюшків» (музичний керівник Абдурахманова О.М., вихователь Бортницька І.О.). Батьки разом з дітьми приготували яскраві незвичайні капелюхи, в яких діти із задоволенням дефілювали та приймали участь у різноманітних конкурсах.

Перебування дітей в дошкільному закладі було цікавим і змістовним, адже великої уваги  в нашому дитячому садку заслуговують тематичні свята такі, як «Осіннє листячко летить», «Здрастуй, здрастуй Новий рік», «Мама сонечко в сім’ї, ми – промінчики її», «Прощавай садок дитячий», до Дня захисту дітей. Вони завжди супроводжуються театралізованими дійствами, дошкільнята проявляють свої здібності, таланти, що іноді приємно дивують своїх батьків.

В дошкільному навчальному закладі №5 «Капітошка» створено та функціонує власний сайт ДНЗ за адресою – http://ds-kapitoshka.at.ua/.

      На належному рівні в поточному навчальному році проводилася робота з батьками. В нашому колективі взаємини педагогів і батьків будуються на засадах відкритості і порозуміння.    За що хочу ще раз подякувати всім вам за допомогу, активність, творчість, небайдужість. За те що вболіваєте разом з нами за імідж закладу та створення комфортних умов щодо перебування наших з вами дітей у закладі.

  Таким чином, аналіз роботи ДНЗ за 2013/2014 н.р. показав, що обрані форми та методи, об’єднані зусилля адміністрації та педагогічного колективу позитивно впливають на результативність роботи з кадрами та досягнення дітей. Річний план за минулий навчальний рік виконано.

  Положення про охорону праці та охорону життя і здоров’я дітей в закладі виконується, працівники обізнані з нормативними документами з охорони праці та техніки безпеки, суворо їх дотримуються, про що свідчить відсутність нещасних випадків в закладі та серед вихованців ДНЗ у звітному періоді. Не допускаються випадки антипедагогічних проявів. Атестація працівників на знання прав дитини, правил техніки безпеки, охорони праці, виробничої санітарії проводиться відповідно до вимог, організовується навчання працівників, як теоретичні, так і практичні, про що складаються відповідні акти, ведеться необхідна документація. Все обладнання дитсадочка, ігрових майданчиків відповідає вимогам техніки безпеки, а недоліки вчасно виявлялись та приймались міри щодо їх усунення.

   У ДНЗ проводиться робота з вирішення проблем соціального захисту вихованців та працівників. Своєчасно виявляються і ставляться на облік  діти сироти, напівсироти, діти-інваліди, діти з багатодітних та малозабезпечених родин, які потребують соціального захисту.

         Педагоги на кожній віковій групі створюють предметно-ігрове та розвивальне середовище, сюжетно-рольові зони, різноманітні види театрів, дидактичні ігри. Сучасні оригінальні ігри, дидактично-логічні посібники, виготовлені руками працівників садочка та придбані за допомогою батьків, зміцнюють освітньо-розвивальну базу закладу. Ці посібники корисні в роботі, спонукають до розвитку мислення, уяви, творчості, до розвитку мовлення малюків.

  Я хочу висловити подяку міській владі, відділу освіти Бучанської міської ради, працівникам та батькам за розуміння та допомогу у поповненні матеріальної бази ДНЗ, наданні вчасної методичної допомоги та підтримки. Подякувати всім тим, хто, незважаючи на скрутне економічне становище в нашій країні,  долучається до шляхетної справи оздоблення, оснащення дитячого садочка, озеленення території, створення сучасного і комфортного затишку в нашому садочку.

  Адміністрацією закладу, педагогічним та батьківським колективами проводиться систематична робота щодо поповнення матеріально-технічної бази ДНЗ.

 

Завдяки  фінансової  підтримки  батьків та спонсорів протягом літнього періоду   2013 року  в ДНЗ №5  «КАПІТОШКА» було виконані такі ремонтні роботи:

1. Поточний ремонт даху.

 2.Косметичний ремонт  стелі, яка постраждала під час протікання даху(кабінети методичний,гурткової роботи, музична зала та групові приміщення ІІ поверху)

3. Перетирання стелі та стін при входах в підвальних приміщеннях та пральню, штукатурення  стін короїдом.

4. Штукатурення стін та стелі, фарбування тамбурів в ясельні групи.

5. Заміна вуличної морозостійкої  плитки  на  входах в ясельні групи, центральний вхід та вхід задній вхід.

6. Покриття лаком паркетної підлоги в усіх групових кімнатах, музичній та спортивній залах.

7.Фарбування стін 6 групових приміщень водоемульсійною фарбою.

8. Часткова заміна та фарбування цокольної плитки по периметру будівлі.

9. Фарбування  обладнання на ігрових майданчиках.

10. Регулювання пластикових вікон та дверей (56вікон х 50,0+10дверей х70,0)

11.Встановлення водостокової труби над підвальним приміщенням та пральнею,та зроблено накриття над підвальним приміщенням та пральнею,

12.Відремонтовано ігрове обладнання «ІнтерАтлетика» 2 гойдалки +накриття для пісочників - корабликів.

13.Зроблено нове накриття над входом  в теплопункт та пральню.

14.Побілка вапном в овочесховищі.

15.Часткова заміна елементів сантехніки (кульові крани, змішувачі,  з’єднуючі шланги,сифони) в 4 групах та загальних санвузлах.

16.Затирання часткове міжплиточних швів на підлозі в коридорах.

17.Часткове фарбування зовнішнього паркану.

Придбано :

 • Та встановлено на теплопункті водонагрівач «Титан» та комплектуючі деталі до нього для забезпечення закладу гарячою водою в між опалювальний сезон
 • Шуруповерт + дриль
 • Стаціонарна електрична сковорода  для харчоблоку,
 • столовий  посуд дитячий - 100 комплектів,
 • ролети тканеві в музичну залу на вікна - 12 шт.,
 • дверна металопластикова ручка на вхідні двері,
 • придбана та встановлення москітна  сітка на харчоблоці ,
 • виготовлено та встановлено  кований паркан на парапет центрального входу.

 

     Навесні 2013 р. в  ДНЗ  проходив 2-місячник благоустрою та озеленення території

     За цей час на території садочку було висаджено різні види   кущів, квітів та насіння однорічних  квітників а саме : квіти: чорнобривці великі 20 шт., алісум 24 шт,бегонія 40 шт, вербена 10 шт,  80  шт. петуній, та 15 кущів пеларгонії, перед входом в ДНЗ в горщиках квіти сурфінії,  підсаджено кущі   троянди кущової та плетучої ,  висаджено  в городі: полуницю, горох, квасолю, соняшники, кріп, петрушку, буряк, моркву, листя салату,огірки, помідори. Обробка зелених насаджень від шкідників протягом року проводилась – 5 разів, закуповувались корма для годування мешканців живого куточку та необхідні предмети догляду за ними. Проведена заміна піску в пісочниках.

У 2013/2014н.р. у дошкільний заклад № 5 «Капітошка» було

передано в безкоштовне користування та придбано за кошти батьків:

Назва

Бюджетні кошти

Благодійні, спонсорські

кошти

Примітка

1.

Мякий інвентар(ковдри, пост.білизна, матраси, подушки, покривало дит., рушники,фартухи кухонні )

 

 

6 640,00

 

2.

Дитячі меблі (шафи для одягу дит., ліжка дит.,стільці ,стінки дит.,куточки ігрові

 

 

17 786,00

 

3.

Побутова техніка (магнітофони, порохотяги, повітрязволожувачі, DVD, електросковороди)

 

 

21 589,00

 

4.

Банери, ролети

 

2 953,00

 

5.

Методична література, музичні інструменти

 

6 354,20

 

6.

Столовий посуд

 

3 900,00

 

7.

Кована огорожа, стенди

 

5 040,00

 

8.

Різне: (годинники, акваріуми, дзеркала, декоративні  фігурки, фонтан, водопад, бутлі для води та ін.)

 

 

 

9 099,00

 

 

ВСЬОГО (згідно актів №1, №2, №3, №4 - за 2013р.;

 №1 - за 2014р.)

 

73 361,20

 

1.

Водонагрівач «Титан» та             комплектуючі до нього, для забезпечення закладу гарячою водою в міжопалювальний сезон

5 201,50

   649,65

   855,13

 

 

2.

Будівельні матеріали (фарба різнокольорова, розчинник. валик, кисть,лак ПФ-231,грунтовка)

 

 

6 367,99

7 785,12

 

 

3.

Змішувачі 5 шт

1 338,00

 

 

4.

Плитка для підлоги

3 755,05

 

 

5.

Дезинфікуючі засоби

 

 

Спец.рах.

2 349,00

 

ВСЬОГО (згідно накладних):

 

 25 952,44

 

 

  Меблі, м’який інвентар, іграшки та всі предмети та обладнання було вчасно поставлено на облік, розподілено за призначенням. Так як іграшок  і розвиваючих ігор придбана недостатня кількість – велика увага приділялась дбайливому ставленню до них.

       Мене, як завідувача Бучанського дошкільного навчального закладу № 5 «Капітошка»   в 2013/2014 н.р. відзначено Грамотою відділу освіти Бучанської міської ради за результативність організації навчально-виховного процесу в закладі у номінації «Авторитет і лідерство».   

      Я, як керівник ДНЗ №5 «Капітошка», і надалі буду робити все що залежить від мене для забезпечення належних умов життя і виховання дітей, які відвідують заклад, для підтримання його належного іміджу  та збільшення потенційних можливостей.

Хочу побажати нам з вами  і надалі бути єдиною командою, яка вкладатиме і надалі і руки, і душу у створення комфорту і затишку у нашому закладі. А малюки нехай радують нас і батьків міцним здоров’ям та творчими успіхами. Все, що найкраще є у житті нехай належить їм! 

  Так дісталась вже нам робота.

 Є в ній і радість, та є турбота,

 Є вічний пошук, безсонні ночі,

 Та гріють душу дитячі очі.

  

Дякую всім за увагу. 

 

 

Переглядів: 600 | Додав: sadok | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0