«  Лютий 2014  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 27.05.2020, 15:28
Головна » 2014 » Лютий » 05

В дошкільному закладі відбувся міський семінар-практикум для інструкторів з фізичного виховання. Однією із традиційних форм поширення педагогічного досвіду є показ педагогам певної форми роботи з дітьми колегам. Тема семінару-практикуму "Організація і проведення Днів здоров'я в дошкільному навчальному закладі" тісно пов'язана з досвідом роботи інструктора з фізичного виховання Рожик Ю.В. Слухачі мали змогу не лише теоретично з'ясувати питання щодо організації та проведення даної форми роботи з дітьми, а й практично познайомитися з методикою проведення спортивної розваги "Ой, весела в нас зима" в рамках проведення Дня здоров'я.

| 05.02.2014 | demongrey
В дошкільному закладі відбувся міський семінар-практикум вихователів старших груп дошкільних навчвальних закладів міста. Тема семінару: "З родини йде життя дитини". На ньому педагоги мали змогу переглянути заняття з дітьми старшої логопедичної групи "Бджілка" (вихователь Подгаєцька В.В.). Діти разом з вихователем та героєм Омельком створили родинне дерево. Також вихователям було запропоновано виступ "Вічні цінності людини, суспільства, родини та людини"( вихователь-методист Гура О.М.). Своїм досвідом роботи "Духовна сила родини" поділилась з колегами вихователь старшої групи Виговська І.В.

| 05.02.2014 | demongrey

Традиційно всі українці саме 14 січня святкують старий новий рік або свято Василя. Для наших  вихованців організували вікорину «Народні свята зимового циклу». Діти старших груп з вихователями залюбки рорзповідали про традиції відзначення свят новорічно-різдвяного циклу. Вдячні слухачі, діти середнього дошкільного віку, дарували свої аплодисменти та щирі посмішки. А потім всі разом смакували пирогами.

... Читати далі »