Старша логопедична гр. "Бджілка"

Вітаю Вас, Гість · RSS 23.07.2019, 17:28
Старша логопедична група «Бджілка»

«Нація народжується коло дитячої колиски, лише на рідному ґрунті,

серед рідного слова й пісні здатна вирости національно свідома дитина».

С.Ф.Русова

Вихователі:
Коваленко Оксана Олександрівна
Федорук Ірина Василівна

Вчитель – логопед:
Толстолєсова Зоя Василівна

Помічник вихователя:
Романенко Ілона Олегівна

Робота педагогів у групі направлена на забезпечення навчання, виховання та розвитку дошкільників з особливостями мовлення, корекцію та відновлення особливостей мовленнєвого розвитку дітей, попередження мовленнєвих порушень та шкільної неуспішності. Ефективність корекційно-розвивальної системи досягається чіткою організацією життя в період перебування у дитсадку і наступністю у роботі логопеда та вихователя, що сприяє практиці вільного мовленнєвого спілкування, закріпленню мовленнєвих навичок дітей у різних видах діяльності. Протягом року діти засвоюють дві програми: загальноосвітню і корекційну. Напрям роботи групи – валеологічний. Вихователі переконані, що головна мета валеологічного виховання полягає в тому, щоб навчити дитину з дитинства розумно ставитися до свого здоров’я, поважати фізичну культуру, гартувати свій організм, раціонально харчуватися.
  Отже, даний напрям роботи у групі – перший важливий етап неперервної валеологічної освіти людини, який має забезпечити реалізацію таких завдань:
 - виховання в дітей свідомості того, що людина – частина природи і суспільства;
 - встановлення гармонійних відносин дітей з природою;
 - формування особистості дитини;
 - виховання особистої гігієни;
 - гартування дитини та її рухова активність;
 - профілактика та усунення шкідливих звичок.