Старша гр. "Світлячок"

Вітаю Вас, Гість · RSS 23.07.2019, 17:23
Старша група "Світлячок»

"Найдорожчий скарб у кожного народу — його діти, його молодь, й що свідоміше робиться громадянство,

то з більшою увагою ставиться воно до виховання дітей, до забезпечення їм найкращих умов життя".

С.Ф.Русова

Вихователі:
Мисько Наталія Вікторівна
Федорук Ірина Василівна

Помічник вихователя:
Селютіна

Напрямок роботи групи – народознавчий. Сьогодні назріла потреба для вихователів і батьків глибоко вивчати українську етнопедагогіку, відновити народне виховання дітей з метою збереження нації, забезпечення духовної єдності поколінь. Вихователь впевнена, що усе починається в дошкільному віці. Саме в дитинстві формуються уявлення про довкілля, накопичуються знання та закладаються основи духовності, моралі. Провідними засобами впливу на дитину, на думку вихователя стають такі засоби народної педагогіки: рідна мова, усна народна творчість, народна гра та іграшка, календарно-обрядові свята, звичаї, традиції, родинно-побутова культура.
  В групі створений народознавчий куточок, де зібрано народне декоративно-вжиткове мистецтво, різні види народної іграшки.