"ПіснеЗнайка"

«  Серпень 2020  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 12.08.2020, 16:36

«ПіснеЗнайка»

Програма розроблена на основі універсальної медико-педагогічної здоров язберігаючої технології елітного навчання «Гармонія інтелекту та здоров’я дитини «ПіснеЗнайка»- комфортної для кожної дитини, незалежно від рівня її інтелекту та стану здоров’я. Вона легка і доступна у використанні. Дає можливість досягти ефективного комплексного результату – одночасного навчання, виховання і оздоровлення дітей, створення умов для успішного навчання та попередження захворюваності. А саме:
 - зацікавленості дітей навчанням;
 - безстресового швидкого засвоєння знань освітньої програми в особливому режимі інтеграції функцій обох півкуль мозку та активної діяльності різних каналів сприйняття без перевтоми, стресу і гіподинамії;
 - корекції існуючих проблем пізнавальної сфери дітей (сприйняття, уваги, пам’яті, мислення, мовлення);
 - заощадження вільного часу для творчого розвитку дітей, їхнього оздоровлення і відпочинку;
 - гармонізації особистості дітей, поліпшення їхнього психоемоційного стану;
 - сприяє зменшенню навантаження на органи зору, психоемоційній корекції, збереженню здоров'я дітей .

Навчальний матеріал подається у вигляді пісень, текст яких, крім знань містить у собі виховні моменти. Музика використовується з позицій музикотерапії, стимулює інтелектуальну діяльність і позитивно впливає на здоров'я слухачів, а яскраві ілюстрації допомагають легше зрозуміти матеріал.
  Крім того, особлива, створена на засадах медицини, психофізіології, музикотерапії музика пісень сприяє не лише психоемоційній корекції, а й нормалізує діяльність усього організму. Піснезнайські пісні, записані з урахуванням вимог музикотерапії, спроможні залучити до роботи і кволих, сором’язливих дітей – і збуджених, непосидючих. І не тільки залучити, а й допомогти їм без зусиль сприйняти і запам’ятати матеріал. Навчання, розпочате в ранньому віці за методологією "ПіснеЗнайки”, стимулює діяльність мозку, активізує компенсаторні механізми дитячого організму. Тим паче, що навчання з "ПіснеЗнайкою" починається пасивно: граючися, відпочиваючи дитина прослуховує навчальні пісні. Згодом – підспівує і розглядає ілюстрації в енциклопедії. За бажанням – може рухатися в такт музиці. Але за цією простотою методології криється глибокий медико-педагогічний зміст – одночасна робота трьох найважливіших каналів сприйняття: слухового, зорового, рухового (кінестетичного). Зазвичай, у людини більш розвиненим є якийсь один канал сприйняття: щоб краще засвоїти інформацію, комусь треба її побачити (візуали), комусь – почути (аудіали), а хтось для цього повинен рухатися (кінестетики).
  Оптимальною для навчання є активність усіх цих каналів. Адже, як свідчить давня китайська мудрість: "Розкажи мені – і я забуду, покажи мені – і я запам’ятаю, дозволь діяти мені самому – і я зрозумію”.
  Навчання за цією технологією є оригінальним, цікавим і зрозумілим для кожної дитини. Усвідомлення математичних знань, розвиток логіки й математичного мислення відбувається в процесі пізнання світу, творчої діяльності дитини з використанням засобів мистецтва без механічного зубріння, психоемоційної напруженості, стресу, гіподинамії.
   Зміст зазначеної технології – інтегрований. Крім знань з математики, природи, мистецтва, він містить вправи на розвиток і корекцію пізнавальної сфери та психологічні тести, які допоможуть педагогам і батькам оцінити можливості дитини, особливості та динаміку його розвитку. Мета технології: безстресове комфортне засвоєння знань і одночасний гармонійний розвиток дитини. Забезпечити дитині належний мінімальний рівень життєвих компетенцій, що зробить її особистість адаптованою і адекватно-зорієнтованою в навколишньому середовищі, підготовленою до навчання в школі.