Вітаю Вас, Гість · RSS 23.07.2019, 17:27

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 5 «Капітошка» Бучанської міської ради Київської області урочисто відкрив свої двері 1 вересня 2009 р.
Відкриття садочка стало вагомою подією для міста, та справжнім святом для допитливих та непосидючих дітлахів.

Режим роботи закладу з 7.30 до 18.00
чергова группа з 7.00 до 19.00

Завідувач: Ященко Алла Володимирівна
Спеціаліст вищої категорії

Графік прийому відвідувачів:

Середа з 15.00 до 17.00

Вихователь-методист: Гура Оксана Миколаївна
Спеціаліст вищої категорії

Графік прийому відвідувачів для підтвердження електронної реєстрації:

Середа з 15.00 до 17.00

Заступник завідувача з господарських питань:
Бовсуновська Олена Анатоліївна

Загальна кількість педагогів: - 22
З них:
з повною вищою освітою – 19
з базовою вищою – 3
Кваліфікаційні категорії:
Вища – 3
Перша – 2
Друга – 4
Спеціаліст – 13

Педагогічні звання:
«Вихователь - методист» - 1
Педагогічні нагороди: «Відмінник освіти» - 1
"Вчитель-методист" - 1

Молодший обслуговуючий персонал: - 22
З них:
з повною вищою освітою – 6
з базовою вищою – 16

Незважаючи на невеликий час роботи закладу, педагогічний колектив досягнув певних успіхів, які відмічені грамотою Бучанської міської ради за участь у виставці «Тобі, рідне місто, наші здобутки!, присвяченій до Дня міста» та подякою до Дня працівників освіти за активну участь у громадському житті міста, високу громадську позицію.

Творча, розвинена фізично і духовно, культурно освічена особистість людини починається з дитинства. Тому особливу увагу наш колектив надає створенню в дитячому закладі збагаченого розвивального середовища, атмосфери радості, любові та поваги, яка народжує у дітей почуття своєї захищеності і спокою.
 Облаштовуючи свій дитячий садок, ми прагнули зробити його затишним, красивим та приємним для перебування дітей, привабливим для гостей. Організовуючи для своїх вихованців життєвий простір у приміщеннях дошкільного закладу, врахували його величезну значимість для становлення особистості, адже головна функція педагога – допомогти дитині навчитися зберігати свій життєвий світ, тому, що дитина і світ повинні бути разом.

Головними завданнями
дошкільного навчального закладу № 5 «Капітошка» є:

Реалізація державної політики в галузі освіти, забезпечення фізичного і психічного здоров’я дітей, розвиток творчих здібностей та інтересів дітей, розкриття у них позитивних природних нахилів, здібностей і обдарувань, формування умінь і навичок для навчання в школі. Проблема над якою працює заклад: Гармонійний та різнобічний розвиток дошкільника, формування його особистості, створення в умовах дошкільного закладу розвивального життєвого простору.

Ми команда трьох «О»:
однодумців
організаторів
оптимістів

Ми прагнемо саморозвитку і сприяємо розвитку інших. Ми знаємо, що в кожному із нас живе геній. Ми хочемо допомогти йому відкритись. Не важливо, чи цей геній знаходиться в утробі матері, чи це піврічне маля, чи дошкільнятко, чи молода людина. Ми всі маємо право на розвиток, на гармонійний розвиток.

Наше завдання – допомогти та сприяти цьому розвитку. Кредо працівників закладу; Кожна дитина талановита, але її потрібно навчити орієнтуватися в сучасному світі, щоб з мінімумом витрат досягти максимуму успіху.

Наша мета: Задовольнити потреби дитячої особистості, оточивши її любов’ю і теплом, забезпечити дітям щасливе дитинство, а країні – її здорове майбутнє.

Наші переконання: ·
· Якщо дитина живе з похвалою – вона вчиться захоплюватись.
· Якщо дитина живе з чесністю – вона вчиться справедливості.
· Якщо дитина живе в безпеці – вона вчить вірити.
· Якщо дитина живе дружбою – вона вчиться знаходити у світі любов.

Девіз виховної роботи:
«Виховувати серцем, через серце, для серця»