Новини
 Меню сайта


 Новини


 Календарик
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31


 Пісенька Капітошки


 Погода


 Партнери
Изображение - savepic.su — сервис хранения изображений Изображение - savepic.su — сервис хранения изображений


 Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 15.05.2021, 21:33

[ Добавить новость ]

         28.10.2014р. було проведено круглий стіл для педагогічних працівників ДНЗ міста та методистів РНМЦ м. Києва  «Сучасні підходи до організації фізичного виховання дошкільників».

           Під час зустрічі учасники обговорили питання:

         1. Системність в організації фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ.

          2.Ігрові методи у навчанні дітей фізичних вправ.

          3.Інноваційні здоров’язбережувальні технології в дошкільній освіті

          4.Створення умов для рухової активності в дошкільному навчальному закладі. ... Читати далі »

| 02.11.2014 | sadok

24 жовтня на базі  дошкільного закладу було проведено семінар-практикум для вихователів-методистів дошкільними навчальними закладами міста з теми «Організація вивчення, узагальнення, поширення та впровадження передового педагогічного досвіду».  

  

| 02.11.2014 | sadok

В 2014/15 н.р. продовжить роботу ініціативна група «Створення мовленнєвого середовища в умовах дошкільного закладу».

Питання, які розглядались на першому засіданні:

1. Зміст та організація навчально-виховної роботи підрозділу «Дитина у довкіллі» (вихователь-методист Гура О.М.);

2. Довкілля як джерело збагачення словникового запасу дитини (вчитель-логопед Толстолєсова З.В.)

| 02.11.2014 | sadok

З 06 по 10 жовтня в дошкільному закладі був проведений осінній тиждень.

Пріоритетне завдання кожного педагога – гарантування безпеки дітей дошкільного віку. Дуже важливо не лише створити безпечні умови для дитини, а й навчити безпечній поведінці, дбайливо ставитися до свого здоров’я і до здоров’я людей, які оточують. 

| 02.11.2014 | sadok

 З давніх-давен погляди людей були спрямовані до неба. Починаючи з перших кроків по Землі, людина відчувала та осягала свою залежність від неба. Окрім життєвих проблем, люди здавна пов’язували з небом свої мрії, присвячували йому свої творіння. Не стали виключенням і діти. Вже з дошкільних років дитина починає цікавитись загадковим світом навколоземного простору, таємницями безмежного Космосу і, в першу чергу, - найближчими до Землі планетами і зірками, які можна відтепер знайти та поспостерігати в кімнаті «Космосу» дошкільного закладу. До всесвітнього тижня космосу у дошкільному закладі було відкрито ще один розвивальний осередок - Кімнату космосу.

                           

 

| 18.10.2014 | sadok

 Створення розвивального простору в дошкільному закладі є однією з важливих умов ефективного впровадження у практику особистісно орієнтованої моделі дошкільної освіти. Дитина зі своїми уподобаннями, інтересами, здібностями, особливостями має стати головним учасником освітнього процесу. Для реалізації особистісно орієнтованої моделі адміністрацією, батьками та колективом нашого  закладу було створено кімнату пісочної анімації. Вона урочисто  відкрилась для дошкільнят «Капітошки» в жовтні 2014 року.

                      

 

| 18.10.2014 | sadok

  Щасливе дитинство кожної дитини істотно залежить від мудрості першого педагога - вихователя, від його терпіння, уважності до унікального і своєрідного внутрішнього світу кожної маленької людини. Тому дуже важливо, щоб у цей період свого життя дитина відчувала любов і підтримку з боку талановитого педагога. Від щирого серця вітаємо всіх працівників дошкілля та зичимо  любові, терпіння, витримки, здоров'я, безмежної відданісті своїй нелегкій справі та високого професіоналізму.

До свята дошкільники разом з батьками оформили для працівників дошкільного закладу святкову виставку.

 

| 18.10.2014 | sadok

                                Десь недалеко від столиці

               Серед лісів, лугів, полі

Є місто Буча –

                                       Найрідніше та найпрекрасніше з усіх. 

        До свята рідного міста готувався весь заклад та батьки наших вихованців. Це свято було проведено в рамках благодійної акції , кошти від якої були перераховані на підтримку бій ... Читати далі »

| 29.09.2014 | sadok

          Значний вплив на розвиток дошкільників мають не лише дорослі, які їх виховують і навчають, а й середовище,  в якому перебувають діти.

  Саме тому одним із основних завдань нашого колективу є створення та удосконалення оптимального здоров’язберігаючого розвивального середовища. Адже облаштоване належним чином таке середовище сприяє активності, ініціативності кожної дитини, стимулює розвиток її здібностей і нахилів.

  В рамках підготовки до нового навчального року в дошкільному закладі створено новий інноваційний елемент – куточок  тропіків та пустелі.

 

                  ... Читати далі »

| 28.09.2014 | sadok

  1 вересня 2014 року наш дошкільний навчальний заклад відмічає перший ювілей – 5 років. До цієї події в садочку вихованці та педагоги підготували святковий концерт.

 

 

 

 

 

| 28.09.2014 | sadok
1 2 3 ... 7 8 »

                

Створити безкоштовний сайт на uCoz