Молодша гр. "Ромашка"

Вітаю Вас, Гість · RSS 23.07.2019, 17:27
Молодша група «Ромашка»

«Праця справді могутня виховна сила, той, образно мовлячи, золотий ключик,

який здатний розкрити душу кожної людини, облагородити її».

С. Русова

Вихователі:
Новосад Аліна Григорівна
Остапчук Тетяна Сергіївна

Помічник вихователя:
Войналович Лілія Володимирівна

В своїй роботі з дошкільниками вихователь широко використовує українські малі форми фольклору. До них належать прислів’я, приказки, загадки, скоромовки та лічилки, які здавна відігравали виховну роль. Малі форми фольклору – це своєрідний спосіб пізнання навколишнього світу. Через твори усної народної творчості діти знайомляться з культурою та побутом рідного краю.
Ігри та забави – основа народної дидактики. Вони охоплюють найрізноманітніші аспекти: мовленнєвий, природничий, математичний, оздоровчий, пізнавальний, естетичний. Ігри супроводжують дітей протягом дня, розкривають перед дітьми сезонні явища, працю людей тощо. У жодній порі свого життя людина не виявляє стільки рухливості, як під час забав у дитячому віці.