гурток "Хореографія"

«  Травень 2020  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 27.05.2020, 17:39

Гурток хореографії «Веселі краплинки»

У дошкільному віці діти, як правило, уже добре володіють своїм тілом. Фізична активність стимулює розумову діяльність, яка у свою чергу, спонукає дітей рухатися.
 У системі художнього виховання дітей одне з найважливіших місць посідає мистецтво. Дієвим засобом естетичного виховання є, зокрема, мистецтво танцю, яке ефективно впливає на всебічний і гармонійний розвиток особистості. Танцювальне мистецтво особливо близьке дітям. Саме в танцях вони мають змогу в радісних, легких, красивих рухах передати свої почуття.
 Хореографічне виховання має велике значення в естетичному розвитку дитини, засобами танцювального мистецтва воно прищеплює любов до прекрасного. Саме така мета стоїть перед керівником хореографії у нашому дитячому садочку – Смаль Ганною Віталіївною, оскільки естетичне виховання повинно починатися у ранньому віці.
 Завдання педагога-хореографа полягає в тому, щоб невпинно підвищувати хореографічну культуру дітей, знайомлячи їх з найкращими зразками танцювального мистецтва, дати їм необхідні знання, навички, танцювальну техніку, враховуючи вікові особливості діточок.
 Отже, навчаючись на хореографічних заняттях діти оволодівають виразними засобами танцю, досконало знайомляться з хореографічним мистецтвом, одержують певну танцювальну підготовку, розвивають свої танцювальні здібності. Під час занять формується художній смак, підвищується культура поведінки дітей, їх творча активність.