гурток "Англійська"

«  Серпень 2020  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 12.08.2020, 16:49

Гурток англійської мови

«Чим більше мов людина засвоїть з малоліття, тим для неї краще; тому батькам належало б докласти усіх зусиль, щоб навчити їм своїх дітей. Мови корисні для представників усіх верств, бо відкривають доступ до пізнання такого ж легкого і приємного, як і глибокого. Але варто відкласти ці заняття на пізніший час, який називається молодістю, - і в людини вже не вистачає здібностей або старанності, доводиться вбивати на завчання мов той час, який вона могла б присвятити застосуванню їх у житті, зубрити слова в тому віці, коли хочеться проникнути в суть речей, які вони виражають, доведеться визнати, що наші перші й кращі роки були даремно згаяні. Глибокі знання можна здобути тільки тоді, коли все саме собою врізається в душу, коли пам’ять свіжа і гостра, коли розум і серце ще не відають пристрастей, турбот і бажань, коли до занять спонукають дитину ті люди, від яких вона залежить. На мій погляд, у нас так мало істинно освічених людей, або, якщо хочете, так багато поверхневих саме тому, що мало хто пам’ятає про необхідність вивчати мови».
Жак де Лабрюйер

Головною метою іншомовної освіти дошкільнят є сприяння повноцінному, своєчасному розвитку дитини, збагачення її інтелектуальної, вольової, емоційної, моральної та соціальної сфер у процесі оволодіння основами іншомовної. Ми поділяємо думку сучасних дослідників (О.Бігіч, І Зимня, Ю.Пасов та ін.), які вважають, що іншомовна освіта має гармонійно поєднувати аспекти пізнання, розвитку, виховання і навчання.
  Керівник гуртка англійської мови у нашому закладі досвідчений педагог – Марченко Галина Валеріївна.
  Цілі навчання:
- виховання у дітей інтересу до вивчення іноземної мови через ігрову форму навчання;
- розвиток фантазії, уяви, уваги, памяті, мовних здібностей, логічного та асоціативного способів мислення;
 - Формування навичок навчальної діяльності;
 - Вміння працювати в колективі та колективно вирішувати поставлені задачі;
 - Формування свідомого відношення як до рідної, так і до іноземної мови.

Гурткова робота в нашому закладі проводиться з дітьми середнього (4-5 років) та старшого (5-6років) дошкільного віку.
  Навчання проводиться за авторською програмою Шевчук «Англійська для дошкільнят», яка є початковою для подальшого вивчення мови у шкільних закладах з поглибленим вивченням англійської мови.