Методичний кабінет
 Меню сайта


 Новини


 Календарик
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930


 Пісенька Капітошки


 Погода


 Партнери
Изображение - savepic.su — сервис хранения изображений Изображение - savepic.su — сервис хранения изображений


 Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 25.09.2020, 05:24
 
Девіз методичної роботи ДНЗ №5 «Капітошка»:
 Від творчого методиста – до творчого педагога.
 
Методична проблема закладу:
вдосконалення навчально – виховного процесу на основі розвитку самоосвітньої і творчої активності педагогів та вихованців.
 
 Цільовий орієнтир методичної роботи в нашому закладі спирається на формуванні та розвитку творчої індивідуальності педагогів.
 
Завдання методичної служби закладу:
 це надання реальної, дієвої допомоги вихователям у процесі розвитку їхньої майстерності, як професійних знань, умінь і навичок.
 
В дошкільному закладі створені належні умови для розвитку професійної майстерності педагогів, розкриття їх творчого потенціалу. Цьому сприяє організована методична робота і наявний в колективі емоційно – позитивний мікроклімат, висока культура спілкування співробітників.
Організаційним центром методичної роботи з педагогічними працівниками є методичний кабінет.
                                                   
 
 
 
Це живий організм, де народжуються ідеї, розвиваються педагогічні обдарування. Тут проводяться методичні години, обмін досвідом, семінари, педагогічні читання, виставки науково-методичної літератури, тематичні виставки, консультування т інші методичні заходи з педагогами, батьками та дітьми. В роботі дошкільного закладу впроваджуються в практику інноваційні технології. Для розвитку інтелектуальних здібностей дошкільників ми запровадили використання блоків З. Дьєнєша та кольорові палички Кюізенера в старшій логопедичній групі «Метелик». 
 Для активізації центрів уваги, пам’яті, мислення, мовлення, гармонізації особистості у цілому використовуємо універсальну медико – педагогічну здоров’язберігаючу технологію елітного навчання «Гармонія інтелекту та здоров’я дитини «ПіснеЗнайка» в старшій логопедичній групі "Бджілка". 
 З метою задоволення потреб суспільства, вимог сьогодення та реалізації державної політики в галузі освіти на базі нашого садочку створена група короткотривалого перебування дітей «Краплинка». Це ідеальна альтернатива для дітей, які не відвідують дитячий садок, але потребують спілкування, інтелектуального, творчого та фізичного розвитку. Зручний графік різноманітних занять, професійність педагогів забезпечують усебічне та гармонійне зростання дитини. 
 Кожна дитина по – своєму неповторна. Вона приходить у цей світ, щоб творити своє життя. Скільки дітей – стільки й здібностей. Завдання вихователів нашого закладу: в кожній дитині знайти ту краплинку обдарованості , що притаманна їй і розвинути її в море таланту. Широкі можливості для розвитку природних задатків, загальних та творчих винахідницьких здібностей дітей в нашому закладі дає організована гурткова робота, яка надається в гуртках «Ерудит», « Хореографія», «Майстерня творчості», «Англійська для дошкільнят».