«  Лютий 2014  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 12.08.2020, 16:17
Головна » 2014 » Лютий » 9 » 13.11 Консультація для педагогів
13.11 Консультація для педагогів
Задля підвищення інтересу дітей до фізичної культури, стимулювання різноманітної рухової активності успішно використовується нестандартне фізкультурне обладнання - обладнання, виготовлене власноруч. Воно заохочує малят випробувати свої сили, зміцнює впевненість у собі, викликає позитивні емоції. Незвичайний погляд на звичні речі збуджує уяву дітей, викликає добрий настрій, а головне створює позитивне емоційне тло для виконання різноманітних рухів.
Нестандартне фізобладнання використовується для:
• Урізноманітнення форм, способів організації дітей.
 • Підвищення інтересу дітей до занять.
• Запобігання плоскостопості та скаліозу.
• Виявлення рівня оволодіння дітьми основними рухами.
Об’ємні форми наповнені природним матеріалом: шишками, жолудями, каштанами, квасолею, пробками із пластикових пляшок. Сліди, доріжки, намисто, тренажери з нашитими ґудзиками тощо використовуються:
 • На заняттях із фізкультури.
• Під час гімнастики пробудження.
• Фізкультпауз.
• «хвилинок-здоровинок» (масаж, самомасаж).
• Фізкультхвилинок. Виготовлені нетрадиційне обладнання, тренажери дозволяють вирішувати завдання, спрямованні на збереження здоров'я дітей та їх повноцінний психофізичний розвиток. Викликають інтерес до проведення ігрової гімнастики, сприяють систематичному використанню нетрадиційного фізкультурного обладнання, створють позитивну емоційну атмосферу, викликають бажання у дітей до виконання фізичних вправ і рухів. Спільна робота рухового, вестибулярного, зорового і тактильного аналізаторів, що включаються при виконанні вправ, підсилює якість їх виконання, що зміцнює м'язи спини й черевного пресу, а найголовніше - формує навички правильної постави. Крім того, така діяльність сприяє вдосконаленню функцій рівноваги і рухового контролю, зміцненню та розслабленню різних груп м'язів, тренуванню серцево-судинної та дихальної систем, розвитку гнучкості, координації рухів, уміння володіти своїм тілом.
Переглядів: 795 | Додав: sadok | Рейтинг: 0.0/0