«  Лютий 2014  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 12.08.2020, 16:19
Головна » 2014 » Лютий » 9 » 11.09.13 – консультація для педагогів
11.09.13 – консультація для педагогів
В загальну частину плану «Тижня безпеки», як правило, включаються:
 - відкриті заняття, вікторини, змагання, комбіновані естафети для дітей;
- огляди-конкурси на кращу наочну агітацію;
 - перегляд театралізованих вистав;
- тематичний конкурс-огляд на кращі дитячі малюнки, плакати, вироби;
- робота з батьками;
- проведення заходів пропагандистського характеру;
 - підведення підсумків «Тижня безпеки».
Під час проведення «Тижня безпеки» традиційні заняття важливо збагачувати сюжетно-ігровим змістом (групові ігри, виконання вправ змагального характеру, ігри-драматизації з музичним супроводом тощо). Поряд з сюжетно-рольовими іграми, де діти вчаться орієнтуватися у світі природи, техніки, людей значне місце посідають дидактичні ігри, що дозволяють більш спрямовано керувати поведінкою дітей. Ігровий характер таких занять забезпечується введенням елементів сюжету, яскравістю та привабливістю та постановлених завдань. Велику зацікавленість викликає у дітей взаємне відвідування у групах занять, вікторин, змагань, виступів самодіяльних акторів, виставок дитячих робіт. Педагог за допомогою вірного підбору методів і прийомів керує дитячою діяльністю, поглиблює позитивні взаємовідношення дітей, розвиває чуйність, милосердя, гуманне ставлення до людини, збагачує емоційні враження під час відпрацювання стереотипів поведінки в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.
Переглядів: 317 | Додав: sadok | Рейтинг: 0.0/0